Erbud ma umowę na rozbudowę szpitala w Wadowicach za 11 mln zł netto

ISBnews
opublikowano: 02-10-2014, 10:36

Erbud podpisał umowę na rozbudowę Szpitala Powiatowego w Wadowicach o wartości 11 mln zł netto, podał spółka. Umowa zostanie zrealizowana do końca września 2015 roku.

"Zleceniodawcą i inwestorem jest Powiat Wadowicki - Starostwo Powiatowe w Wadowicach. W ramach umowy Erbud rozbuduje Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Wadowicach o pawilon łóżkowy E. Kontrakt zakłada prace związane z wykończeniem i uruchomieniem I, II, III kondygnacji pawilonu E oraz kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w zakresie pięciu kondygnacji wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku i wykonaniem nawierzchni ciągów pieszo-jezdnych" - czytamy w komunikacie.

Spółka przypomina, że to 19. projekt budowlany dla służby zdrowia realizowany przez grupę Erbud w ciągu ostatnich pięciu lat. Na koniec II kw. 2014 roku szpitale stanowiły 11% portfela zleceń grupy.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane