BIT EVIL S.A.: Podpisanie umowy związanej z budową i uruchomieniem giełdy EraCoin

opublikowano: 2017-10-24 13:22

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2017
Data sporządzenia: 2017-10-24
Skrócona nazwa emitenta
BIT EVIL S.A.
Temat
Podpisanie umowy związanej z budową i uruchomieniem giełdy EraCoin
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd BitEvil S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, iż w dniu 24 października 2017 roku zakończył negocjacje i podpisał z firmą Instytut BioInfoBank sp. z o.o., umowę związaną z budową i uruchomieniem giełdy EraCoin. Zadania będą realizowane do końca grudnia 2017 roku.

W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca będzie wspierał Emitenta w zaprojektowaniu, wdrożeniu i uruchomieniu giełdy Eracoin, w tym między innymi uczestniczył będzie w określeniu zasad oraz parametrów związanych z włączeniem do giełdy obsługi dostępnych na rynku innych kryptowalut. Zawarcie umowy stanowi realizacje kolejnego etapu rozwoju platformy Eracoin.

O rozpoczęciu negocjacji Emitent poinformował raportem ESPI nr 3/2017 z dnia 28 lipca 2017 roku

Szacowana wartość umowy wyniesie maksymalnie 450 000 zł brutto.

Zarząd Emitenta przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż podejmowane działania dotyczą rozwoju Spółki i będą miały wpływ na osiągane wyniki finansowe Emitenta, wpisują się również w strategię rozwoju Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-10-24 Maria Anna Belka Prezes Zarządu Maria Anna Belka