ERBUD S.A.: Podpisanie aneksu nr 15 do znaczącej Umowy finansowej z Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

opublikowano: 2024-08-09 11:20

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 36 / 2024
Data sporządzenia: 2024-08-09
Skrócona nazwa emitenta
ERBUD S.A.
Temat
Podpisanie aneksu nr 15 do znaczącej Umowy finansowej z Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Erbud S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 09 sierpnia 2024 r. podpisał wraz ze spółką zależną Erbud Industry Centrum sp. z o.o. aneks nr 15 do Umowy o linię nr KKW/NS/15/2015 z dnia 18-09-2015 z Credit Agricole Bank Polska S.A.

Na mocy niniejszego aneksu Emitent wraz ze spółką zależną Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. mogą korzystać z linii wielocelowej (kredyt w rachunku, limit na gwarancje) do kwoty 60 mln PLN.

Emitent może korzystać z kredytu w rachunku bieżącym do kwoty 10 mln PLN i/lub z limitu na gwarancje do kwoty 60 mln PLN.

Zapadalność linii przypada na dzień 30 września 2025 r. Pozostałe warunki nie odbiegają od warunków rynkowych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2024-08-09 Agnieszka Głowacka Jacek Leczkowski Wiceprezes Zarządu Wiceprezes Zarządu Agnieszka Głowacka Jacek Leczkowski