GRUPA NOKAUT S.A.: Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Grupy Nokaut S.A. w dniu 7 listopad 2013 roku

opublikowano: 2013-11-08 23:06

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2013
Data sporządzenia: 2013-11-08
Skrócona nazwa emitenta
GRUPA NOKAUT S.A.
Temat
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Grupy Nokaut S.A. w dniu 7 listopad 2013 roku
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Treść raportu:
Zarząd Grupy Nokaut S.A. ("Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki, które odbyło się w dniu 7 listopad 2013 roku:

1. Akcjonariusz: Calvin Management Limited
Liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu: 1 940 000, co uprawniało do 49,65 % głosów na tym Zgromadzeniu oraz stanowiło 25,65 % w ogólnej liczbie głosów.
2. Akcjonariusz: Investor Private Equity Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych
Liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu: 987 500, co uprawniało do 25,27 % głosów na tym Zgromadzeniu oraz stanowiło 13,06 % w ogólnej liczbie głosów.

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-11-08 Michał Jaskólski Wiceprezes Zarządu
2013-11-08 Sławomir Topczewski Członek Zarządu