LOKUM DEWELOPER S.A.: Dane sprzedażowe Grupy Lokum Deweloper za I kwartał 2017 r.

opublikowano: 2017-04-03 10:27

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2017
Data sporządzenia: 2017-04-03
Skrócona nazwa emitenta
LOKUM DEWELOPER S.A.
Temat
Dane sprzedażowe Grupy Lokum Deweloper za I kwartał 2017 r.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Lokum Deweloper S.A. (Emitent) informuje, iż w I kwartale 2017 roku Grupa Lokum Deweloper (Grupa) odnotowała:
1. sprzedaż w ilości 117 lokali,
2. 15 lokali rozpoznanych w wyniku.

Poprzez sprzedaż należy rozumieć liczbę zawartych i nierozwiązanych umów przedwstępnych i deweloperskich we wrocławskich inwestycjach. Lokale rozpoznane w wyniku oznaczają liczbę zawartych notarialnych umów przenoszących własność lokali albo liczbę wydanych lokali, po uzyskaniu całości ceny sprzedaży lub jej znacznej części, w ramach inwestycji wrocławskich.

Dla porównania w I kwartale 2016 roku Grupa odnotowała:
1. sprzedaż w ilości 172 lokali,
2. 96 lokali rozpoznanych w wyniku.

Jednocześnie, na koniec I kwartału 2017 roku Grupa miała zawartych 261 umów rezerwacyjnych tj. umowy zawarte w ramach inwestycji wrocławskich i krakowskich, które oczekują na przekształcenie w umowy przedwstępne lub deweloperskie.

Na koniec I kwartału 2017 roku oferta Grupy na rynku wrocławskim i krakowskim obejmowała łącznie 1164 lokale, natomiast w realizacji było 1470 lokali.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2017-04-03 Bartosz Kuźniar Prezes Zarządu