TAMEX OBIEKTY SPORTOWE: Raport bieżący nr 41/2015 – Wybór Biegłego Rewidenta do zbadania sprawozdania finansowego Spółki za 2015 rok.

opublikowano: 2015-11-05 14:28

Zarząd Tamex Obiekty Sportowe Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie informuje, że do spółki wpłynęła w dniu dzisiejszym uchwała Rady Nadzorczej Spółki o dokonaniu wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego spółki za okres od dnia 1 stycznia 2015 roku do dnia 31 grudnia 2015 roku, którym jest spółka „ECA Seredyński i Wspólnicy „ Sp. k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Moniuszki 50, wpisana do rejestru Krajowej Rady Biegłych Rewidentów pod numerem KIBR 3115.

Podstawa Prawna: Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO – Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.