Gruntownie przebuduj ulicę

KA
opublikowano: 26-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Firmy, które w okresie ostatnich pięciu lat wykonały co najmniej dwa zadania związane z realizacją robót drogowych o wartości minimum 7 mln zł każde, mające równocześnie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 mln zł, mogą się ubiegać o przebudowę ulicy Bema w Toruniu. Wykonawcy takiego zlecenia szuka tamtejszy Miejski Zarząd Dróg. Zamówienie obejmuje m.in. budowę jezdni i ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego, chodników z płyt betonowych, sygnalizacji świetlnej, przebudowę sieci gazowej i ciepłociągu oraz budowę wodociągu. Prace mają się zakończyć do końca maja 2013 r. i mają być objęte czteroletnią gwarancją. Zamawiający przewiduje jednocześnie możliwość udzielenia zamówień uzupełniających o wartości do 30 proc. zamówienia podstawowego. Stający do przetargu muszą wnieść 110 tys. zł wadium. Wybrana zostanie oferta najtańsza. Przed podpisaniem umowy wykonawca będzie zobowiązany do zabezpieczenia należytego wykonania kontraktu w wysokości 5 proc. ceny ofertowej.

WAŻNA DATA

24.11

Tego dnia o godz. 11.45 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi w południe, bezpośrednio przed nim zamawiający poda kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zlecenia.

Kontakt:

Zbigniew Suchecki tel.: 56-66 93 124

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy