Gwiazdy i przedsiębiorcy spełniają marzenia dzieci

opublikowano: 29-11-2018, 22:00

— Marzenia same się nie spełniają. Marzenia trzeba spełniać — te słowa padły 17 października 2018 r. w Hotelu Bristol w Warszawie podczas uroczystej gali charytatywnej, wieńczącej kampanię społeczną #ProjektPomagam, która powstała z inicjatywy portalu „Business & Prestige”, w tym roku na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Galę poprowadził Conrado Moreno, a uświetnił ją swoim występem Buslav. Podczas imprezy odbyła się debata o społecznej odpowiedzialności oraz aukcja, z której zebrano prawie 60 tys. zł na spełnianie marzeń chorych dzieci. To już druga edycja akcji #ProjektPomagam. 25 osób z biznesu i show-biznesu wystąpiło w spocie kampanii społecznej pod hasłem: Wywołujemy dziecięce uśmiechy oraz w sesji fotograficznej. Zdjęcia z tej sesji zawarte są w Prestige Plannerze. Dochód z jego sprzedaży także jest przeznaczony na spełnianie dziecięcych marzeń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu