Hiszpanie czekają na kontrahentów z Polski

Dominika Masajło
opublikowano: 06-11-2016, 22:00

Złap kontrakt

Od 28 do 30 listopada w Madrycie polscy eksporterzy żywności będą mogli zaprezentować swoje produkty oraz spotkać się z potencjalnymi hiszpańskimi odbiorcami. Misja gospodarcza dla firm zorganizowana jest przez Bank Zachodni WBK we współpracy z Banco Santander España. Ze strony hiszpańskiej w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele dużych sieci handlowych działających na rynku całego kraju oraz mniejsi dystrybutorzy operujący na skalę regionalną. Wyjazd skierowany jest do producentów towarów łatwych w transporcie: mięsa, napojów (w tym piwa), produktów mlecznych, mrożonek, przypraw lub słodyczy.

Wydarzenie odbywa się w ramach IV edycji Programu Rozwoju Eksportu. Bank Zachodni WBK zapewnia polskim firmom bezpłatny udział w misji, uczestnicy muszą pokryć jedynie koszty podróży oraz noclegu. Importerzy i dystrybutorzy z Półwyspu Iberyjskiego zostaną dopasowani do profilu działalności polskich firm, w związku z czym organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ostatecznego wyboru uczestników wydarzenia. Mejle zgłoszeniowe o tytule: „Misja Madryt” należy przesłać na adres: finansowanie.handlu@bzwbk.pl. Liczba miejsc ograniczona.

09.11

Do tego dnia można wysyłać zgłoszenia udziału w misji gospodarczej.

WIĘCEJ INFORMACJI

finansowanie.handlu@bzwbk.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Hiszpanie czekają na kontrahentów z Polski