Holandia: Przedsiębiorca zrobił prezent swoim pracownikom - przez cały grudzień będzie płacił za ich zakupy spożywcze

  • PAP
opublikowano: 04-12-2022, 18:08
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Przeszło 100 pracowników trzech firm w Brabancji na południu Holandii otrzymało niecodzienny prezent świąteczny: przez cały grudzień będą mogli robić zakupy spożywcze na koszt swojego pracodawcy - informuje dziennik „De Telegraaf”.

Anatol Chomicz / Forum

Na oryginalny pomysł na prezent dla swoich pracowników wpadł przedsiębiorca Joris Toonders, założyciel firm internetowych Yonego, Bambelo i Xpendy.

Wszyscy zatrudnieni, a jest ich ponad 100, będą mogli kupować artykuły spożywcze przez cały grudzień bez limitu. „Nie wiem, ile to mnie będzie kosztować” – przyznał Toonders w rozmowie z „De Telegraaf” i dodał, że ufa swoim pracownikom i ma nadzieję, że „wszyscy będą się świetnie bawić”.

„Firma ma się dobrze, a ja koncentruję się na perspektywie długoterminowej. Chcę pozytywnej kultury korporacyjnej, a szczęście pracowników jest tego częścią” – mówi przedsiębiorca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane