Innowatorzy zjadą do Liverpoolu

DI
opublikowano: 16-04-2018, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej The Healthy Future Partnering Event w Liverpoolu.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej The Healthy Future Partnering Event w Liverpoolu. Odbędzie się ona przy okazji International Festival for Business (IFB 2018) — inicjatywy składającej się z wielu wysokiej rangi wydarzeń gromadzących przedstawicieli biznesu i instytucji z całego świata.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów (instytuty badawcze) działających w sektorach: biotechnologia i farmacja, diagnostyka, medycyna precyzyjna, cyfrowe zdrowie i technologie medyczne. Jak wziąć w niej udział? Uczestnicy tworzą w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line profil swojej firmy i wybierają z katalogu przedsiębiorców, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Co istotne, istnieje możliwość refundacji części wydatków związanych z przelotem i zakwaterowaniem do wysokości 400 funtów — po uprzedniej weryfikacji formularza zgłoszeniowego w zakresie działalności firmy oraz potencjału oferowanych produktów lub usług. Refundacja przyznawana jest w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, do wyczerpania puli.

Więcej informacji: https://healthyfuturematch2018.b2match.io/ agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Ważna data

26.06 Tego dnia w Liverpoolu odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna The Healthy Future Partnering Event.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Innowatorzy zjadą do Liverpoolu