Inżynierskie Targi Pracy

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 09-03-2022, 10:52

Studenci działający w stowarzyszeniu BEST na Politechnice Warszawskiej zapraszają na największe targi pracy w Polsce organizowane przez studentów dla studentów.

Inżynierskie Targi Pracy to wydarzenie, które zorganizowane zostało po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej już w 1993 roku. W 2022 roku po raz 28 studenci najlepszych uczelni technicznych w kraju będą mieli okazję do spotkania przedstawicieli firm, poznania rynku pracy i wzięcia udziału w prelekcjach i warsztatach. Do 2020 roku Targi niezmiennie odbywały się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Blisko 10 tysięcy studentów miało możliwość zapoznać się z ofertami ponad stu firm. Pandemia koronawirusa była kolejnym wyzwaniem dla organizatorów. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz obostrzenia panujące w kraju w 2021 roku odbyła się pierwsza zdalna edycja Inżynierskich Targów Pracy. Zorganizowanie dużego wydarzenia dla tysięcy uczestników, z zapewnieniem bezpieczeństwa wymagało przeniesienia spotkań na platformę internetową.

Podczas finału Inżynierskich Targów Pracy szesnaście studentek i studentów pracujących przez cały rok nad organizacją wydarzenia jest wspierana przez kilkudziesięciu członków Stowarzyszenia Studentów BEST. Zaangażowanie młodych ludzi studiujących na Politechnice Warszawskiej, znających problemy inżynierów poznających rynek pracy sprawia, że wydarzenie tak dobrze spełnia oczekiwania uczestników.

15 i 16 marca 2022 roku odbędzie się 28. edycja Inżynierskich Targów Pracy, po raz drugi w formie on-line. To najlepsza okazja w roku do porozmawiania z przedstawicielami firm, zapoznania się z ofertami staży i pracy oraz znalezienia idealnej oferty. Odbędą się również prelekcje poruszające tematy związane z ekologią, wyzwaniami stojącymi przed młodymi inżynierami oraz przybliżające działalność naszych wystawców. Uczestnicy będą mieli możliwość skonsultowania cv z doradcami.

Jeśli szukacie pracy i nowych ścieżek rozwoju zapraszamy na największe Targi Pracy organizowane przez studentów dla studentów! Więcej informacji >>TUTAJ<<

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane