Jak podbić szwedzki rynek

Dominika Masajło
opublikowano: 01-12-2016, 22:00

międzynarodowe seminarium pod hasłem „Sukces bez granic, czyli jak podbić szwedzki rynek”

5 grudnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się międzynarodowe seminarium pod hasłem „Sukces bez granic, czyli jak podbić szwedzki rynek”. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli sektora MSP, osób zainteresowanych pozyskaniem zagranicznych kontrahentów oraz prężnie rozwijających się start-upów planujących współpracę międzynarodową. Szwecja to największy rynek w Skandynawii mający blisko 10 mln konsumentów.

Według danych Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej, w handlu z tym krajem najwyższe obroty odnotowuje polski przemysł elektromaszynowy, chemiczny i metalurgiczny, a także branże meblarska i wyrobów z drewna. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak założyć i prowadzić firmę w Szwecji, jakie są możliwości i bariery wejścia na ten rynek, a także jak skutecznie negocjować i zawierać umowy ze szwedzkim kontrahentem.

Seminarium jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz na stronie: http://bit.ly/ SukcesWSzwecji_EEN Liczba miejsc ograniczona.

WAŻNA DATA

05.12

Tego dnia odbędzie seminarium dotyczące współpracy biznesowej ze Szwecją.

WIĘCEJ INFORMACJI

pawel.gruszkowski@swp.gda.pl Tel.: 796 704 730

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu