CPPC ma nowego dyrektora

opublikowano: 17-07-2018, 14:19

Na dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa został powołany Wojciech Szajnar, który do tej pory pełnił w tej instytucji funkcję zastępcy dyrektora.

Wojciech Szajnar na stanowisku dyrektora CPPC zastąpił Wandę Buk, która niedawno przeszła do Ministerstwa Cyfryzacji na funkcję podsekretarza stanu. 

Wojciech Szajnar
Wojciech Szajnar
Nowy dyrektor CPPC
CPPC

Nowy dyrektor z CPPC związany jest od ponad roku. Wcześniej pracował w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, m.in. jako dyrektor Departamentu Wsparcia Projektów Szkoleniowych i dyrektor Departamentu Usług Rozwojowych.  

CPPC realizuje zadania związane z zarządzaniem pieniędzmi funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, jak również pochodzącymi z bezzwrotnej pomocy zagranicznej oraz środkami innych programów powierzonych jej do realizacji, w tym: m.in. Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa, którego budżet to ponad 2,5 mld euro.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Polecane