Klucz do szczęścia według Ilony Felicjańskiej

opublikowano: 25-01-2018, 22:00

Podczas trzeciej edycji konferencji „Power to Women — Jak sprawnie łączyć pracę zawodową z innymi aktywnościami i pozostać sobą”, organizowanej przez „Puls Biznesu” 7-8 marca 2018 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, wystąpi Ilona Felicjańska — modelka, kobieta biznesu i pisarka. Autorka książki „Znalazłam klucz do szczęścia”, wydanej w 2016 r. przez Edipresse, w której opisuje zmiany, jakie przeszła, i metody, które pomogły jej zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze.

Ilona Felicjańska zmagała się w przeszłości z uzależnieniem od alkoholu, depresją i przemocą. Pomocy szukała u psychoterapeutów i… astrologów. Teraz daje przykład, że można się odbić od dna. Działa charytatywnie, jest założycielką i prezesem Fundacji „Niezapominajka”, wspierającej ofiary uzależnień i przemocy. „Znalazłam klucz do szczęścia” to jej czwarta książka. Autobiograficzna publikacja zawiera porady, przydatne wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, ale potrzebują ku temu motywacji. Te spostrzeżenia będą przedmiotem prelekcji Ilony Felicjańskiej, która 8 marca, drugiego dnia konferencji, zaprezentuje siłę pozytywnego myślenia i pokaże głęboki sens wewnętrznych poszukiwań tego, co naprawdę w życiu ważne: miłości i akceptacji siebie.

— Napisałam, że jestem szczęśliwa, bo budzę się rano z uśmiechem, żyję tu i teraz, słucham emocji i jestem sobą. To oznacza, że każdą chwilę próbuję zauważyć i wykorzystać w pełni. Pielęgnuję w sobie sztukę pozytywnego myślenia, daję sobie prawo do przeżywania emocji i przede wszystkim akceptuję siebie i życie, które nie jest ani dobre, ani złe, po prostu jest takie, jakie jest. Pisząc te rzeczy, nie zastanawiałam się nad definicją szczęścia. Wiedziałam jednak, że szczęście nie jest dane raz na zawsze, trzeba o nie dbać, pielęgnować ten stan. Ale najpierw trzeba je odnaleźć. I o poszukiwaniu szczęścia jest ta książka — wyznała Ilona Felicjańska we wstępie do książki. Konferencje Power to Women są wyjątkowymi spotkaniami kobiet. Stanowią inspirację i dodają siły na polu zawodowym, ale też do wielu innych aktywności, które kobiety co dzień podejmują. Więcej informacji o wydarzeniu: konferencje.pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane