Kluczowe klastry czekają

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 17-01-2017, 22:00

AGH zaprasza na dyskusję

 Centra Transferu Technologii Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) oraz Politechniki Krakowskiej zapraszają przedsiębiorców na dyskusję z cyklu „IATI Monday Business Meeting”. Jej tematem będzie współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi. Celem wydarzenia jest nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między naukowcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami parków technologicznych, klastrów i organizacji pozarządowych.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się o planowanych na ten rok konkursach z dotacjami unijnymi dla innowatorów, a także o innych źródłach finansowania projektów, których efektem będzie wdrażanie nowatorskich rozwiązań. Podczas imprezy zaplanowano też prezentacje strategii B+R przedsiębiorstw oraz projektów naukowych, które mają szanse na komercjalizację.

Wydarzenie

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie AGH w Krakowie (al. Mickiewicza 30). Zgłoszenia na spotkanie należy przesyłać do 20 stycznia na adres: agnieszka.czaplicka@iati.pl.

WAŻNA DATA

23.01

Tego dnia odbędzie się spotkanie dla firm zainteresowanych m.in. współpracą z Krajowymi Klastrami Kluczowymi.

WIĘCEJ INFORMACJI:

http://iati.pl/iati-monday-business-meetingwspolpraca-z-krajowymi-klastramikluczowymi/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu