Konkurs mundialowy – wygraj zapas oleju Castrol EDGE oraz zestaw gadżetów kibica

opublikowano: 15-06-2010, 10:07

Wytypuj wynik finału mundialu i  wygraj fantastyczne nagrody

Od dziś do piatku tj. 9 lipca 2010 r. możecie typować wynik finału mundialu.

Trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo wytypują wynik finału wygrają ufundowany przez BP Europa SE Oddział w Warszawie zapas oleju Castrol EDGE oraz zestaw gadżetów kibica.

To do Ciebie należy decyzja – czekać na wyniki półfinałów czy typować od razu i mieć większe szanse na miejsce w zwycięskiej trójce!

Zabawę czas zacząć. Powodzenia.

Wyniki konkursu już 12 lipca 2010 r. na mundial.pb.pl

Wytypuj wynik w finale MŚ 2010 w RPA*
:
Imię *
Nazwisko *
Stanowisko *
Branża *
Email *
* pola obowiązkowe

Wypełniając poniższy formularz akceptuję regulamin konkursu i przekazuję moje dane osobowe firmie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1. Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych ww. Spółki jako wydawcy Pulsu Biznesu oraz na ich przetwarzanie przez ww. Spółkę, także w przyszłości, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgadzam się na otrzymywanie newslettera strony pb.pl oraz informacji handlowych pochodzących od ww. Spółki oraz innych osób za pomocą środków komunikacji elektronicznej i m. in. w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Konkurs mundialowy – wygraj zapas oleju Castrol EDGE oraz zestaw gadżetów kibica