Kontrakt tygodnia Wałbrzyską Victorię wybudują Grzeszczak i Zubelewicz

MK
opublikowano: 29-10-2008, 00:00

Zwycięzcy:

Dariusz Grzeszczak

Józef Adam Zubelewicz

członkowie zarządu spółki Erbud

Organizator:

Keen Property Partners

Co:

Budowa centrum handlowego i rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu

Kierowana przez Dariusza Grzeszczaka i Józefa Adama Zubelewicza spółka Erbud została generalnym wykonawcą centrum handlowego i rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu. Zleceniodawcą jest deweloper Keen Property Partners (KPP). Całkowita wartość kontraktu to około 67 milionów euro.

Roboty rozpoczną się, gdy tylko KPP otrzyma pozwolenie na budowę, co prawdopodobnie nastąpi późną jesienią tego roku. Otwarcie obiektu zaplanowano na wiosnę 2010 r. Będzie to pierwszy nowoczesny kompleks tego typu w Wałbrzychu i regionie — z hotelem i mieszkaniami, wieloekranowym kinem, restauracjami i kawiarniami.

W 2007 r. przychody Erbudu ze sprzedaży osiągnęły 663 mln zł. W tym roku firma chce powiększyć je do 1 mld euro. 87 proc. ma pochodzić z usług generalnego wykonawstwa świadczonych na terenie Polski.

67 mln euro

Tyle będzie kosztować centrum Victoria w Wałbrzychu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu