Łotwa zaprasza na forum

Dominika Masajło
12-01-2017, 22:00

Wydarzenie

Od 1 do 3 lutego w łotewskim Liepai polscy przedsiębiorcy i inwestorzy będą mogli uczestniczyć w forum biznesowym „Mechanical Engineering in Latvia — striving for excellence — Business Forum In Liepaja”.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Inwestycji i Rozwoju Łotwy (LIAA). Program przedsięwzięcia składa się z wystąpień prelegentów i paneli dyskusyjnych. Wydarzenie ma na celu prezentacje Łotwy, a szczególnie regionu Liepaja, jako atrakcyjnego miejsca dla zagranicznych przedsiębiorców. Główne zagadnienia poruszane w trakcie imprezy to: inżynieria mechaniczna na Łotwie (statystyka, perspektywy wyzwania), logistyka, zasoby ludzkie, szkolenia oraz programy wsparcia finansowego. Dodatkowo w ramach forum odbędą się spotkania biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami. Strona łotewska pokrywa koszty transferu z Rygi do Liepai i z powrotem oraz koszty pobytu w hotelu.

WAŻNA DATA:

1-3.02

W tych dniach odbędzie się forum biznesowe w Liepai.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Piotr Lipiec, KIG e-mail: plipiec@kig.pl tel.: +22 630-96-06 http://kig.pl/strona-glowna/aktualnosci/szczegoly/5027/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Łotwa zaprasza na forum