Czytasz dzięki

Mniejsze firmy muszą już myśleć o PPK

  • Materiał partnera
opublikowano: 28-11-2019, 14:57

Największe polskie firmy już wybrały operatora Pracowniczych Planów Kapitałowych, a pierwsze wpłaty pracowników, którzy uczestniczą w tym programie płyną na specjalne konta. Teraz przed tym wyzwaniem stoją menedżerowie w mniejszych firmach.

Jakie zastrzeżenia do PPK najczęściej zgłaszają Polacy, z czym przy wdrożeniu programu musieli się mierzyć menedżerowi w dużych firmach i co mogą poradzić swoim kolegom reprezentującym mniejsze firmy, czy partycypacja na poziomie 40 proc. to dobry wyniki, jakie może być zainteresowanie PPK w kolejnym rozdaniu– to tylko niektóre pytania, na które odpowiadamy w naszej audycji. Do rozmowy zaprosiliśmy Tomasza Dejtrowskiego, dyrektora ds. wynagrodzeń i świadczeń w Jeronimo Martins Polska (właściciel sieci Biedronka), Przemysława Jaworskiego, dyrektora ds. komunikacji inwestycyjnej w Skarbiec TFI oraz Pawła Karcza z firmy brokerskiej PBG Management. Zapraszamy do słuchaniu podcastu „Pulsu Biznesu" Strefa Ekspertów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane