Najnowszy film Keanu Reevesa zarobił tylko 88 GBP

opublikowano: 15-03-2016, 11:52

Z oficjalnej statystyki wpływów z biletów w brytyjskich kinach wynika, że „Exposed”, najnowszy film Keanu Reevesa, przyniósł tylko 88 GBP (482 zł) podczas weekendu otwarcia.

Keanu Reeves gra w "Exposed" policyjnego detektywa, który prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci swojego partnera. Eksperci twierdzą, że filmowi nie pomogły zmiany w pierwotnym scenariuszu, słaby marketing, a także to, że jednocześnie jest dostępny w kinach i VOD.

youtube

„Exposed” wygląda na największą porażkę kasową wśród filmów, w których grał Keanu Reeves. Największym sukcesem był Matrix Reaktywacja, który przyniósł 742 mln USD.  Pierwszy w serii Matrix wygenerował 463 mln USD wpływów,  a ostatni - Matrix Rewolucje 427 mln USD.

To jednak nie „Exposed” był największą porażką weekendu.  Zaledwie 25 GBP (137 zł) wpływów z biletów przyniósł film „The Benefactor”, w którym główną rolę zagrał inny amerykański gwiazdor, Richard Gere.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.co.uk

Polecane