Netia <NTIA.WA> Wnioski spółek zależnych Netii złożone w Holandii w związku z restrukturyzacją wierzytelności

opublikowano: 15-07-2002, 22:56

WNIOSKI SPÓŁEK ZALEŻNYCH NETII ZŁOŻONE W HOLANDII W ZWIĄZKU Z RESTRUKTURYZACJĄ

WIERZYTELNOŚCI

RAPORT BIEŻĄCY NR 072/2002

Zarząd spółki Netia Holdings S.A. (dalej "Netia") informuje, iż w dniu 12 lipca 2002 roku Netia Holdings B.V. (dalej "BV"), Netia Holdings II B.V. (dalej "BV II") oraz Netia Holdings III B.V. (dalej "BV III"), spółki zależne Netii z siedzibą w Amsterdamie, Holandia, złożyły podania do Sądu Rejonowego w Amsterdamie, Holandia w celu restrukturyzacji zobowiązań z tytułu obligacji wyemitowanych przez BV oraz BV II oraz zobowiązań z umów zabezpieczenia ryzyka kursowego (tzw. umowy swap) zawartych przez BV III. Zgodnie z treścią podań, Sąd Rejonowy w Amsterdamie udzielił moratorium na spłatę zobowiązań BV, BV II oraz BV III.

Propozycje przedstawione przez BV, BV II oraz BV III obejmują umorzenie wierzytelności z tytułu wyemitowanych obligacji oraz umów swap w zamian za emisję nowych obligacji o łącznej wartości nominalnej 50 mln Euro, które zostaną wyemitowane przez B.V. Ostatnim dniem zgłaszania roszczeń wobec BV, BV II oraz BV III w postępowaniu przed Sądem Rejonowym w Amsterdamie jest dzień 1 sierpnia 2002 roku.

Data sporządzenia raportu: 15-07-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Netia &lt;NTIA.WA> Wnioski spółek zależnych Netii złożone w Holandii w związku z restrukturyzacją wierzytelności