15-10-2010, 16:22
Nowoczesny, bezpieczniejszy, przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także przyjazny środowisku – takie zmiany czekają dworzec Brzesko Okocim. Firma ŁAD-BUD rozpoczęła dziś prace remontowe na tym dworcu. Zakończą się one w I kwartale 2012 roku.