Niższa rekomendacja dla 11bit Studios

opublikowano: 11-06-2019, 11:02

Kamil Jędrej, analityk w DM Noble Securities, obniżył do "akumuluj" rekomendację dla akcji 11bit Studios. Cena docelowa to 464,7 zł. Poprzednio wynosiła 321,8 zł.

"W dalszym ciągu dobra sprzedaż Frostpunka, sukces pionu wydawniczego, a także bogaty pipeline na drugą połowę roku stanowią w naszej opinii dobry prognostyk na wyniki w całym roku. W br. spodziewamy się otrzymać więcej informacji dotyczących najnowszej produkcji (P8), co może wpłynąć na wzrost oczekiwań co do przyszłych wyników. Aktualizujemy założenia dotyczące najnowszej produkcji w górę. Dodatkowo po dużym sukcesie ostatniej produkcji z wydawnictwa, aktualizujemy w górę nasze założenia dotyczące tego segmentu. W wyniku aktualizacji naszych prognoz i wyceny podnosimy cenę docelową z 321,8 zł do 464,7 zł na akcję, obniżamy jednak zalecenie do akumuluj ze względu na znaczy wzrost kursu w ostatnich miesiącach" - napisano w uzasadnieniu raportu, wydanego 6 czerwca o godz. 8.18.

Zobacz więcej

Fot. Frostpunk

Treść skrótu raportu w załączniku.

11Bit_NobleSec_0619_skrót

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy