Nowi ludzie CB Richard Ellis

AH
opublikowano: 09-05-2006, 00:00

Anna Nowosadzka, projektant /operator CAD w departamencie zarządzania projektami

Ukończyła studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz kurs architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych. Jest w trakcie studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej w Warszawie.

Radosław Wawrzyniak, specjalista do spraw rynku inwestycyjnego

Ma dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Ukończył studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Teraz jest w trakcie podyplomowych studiów RICS. Wcześniej pracował w biurze Telekomunikacji Polskiej, w zespole do spraw restrukturyzacji portfela nieruchomości oraz w Multikinie na stanowisku property managera. Ma licencję polskiego rzeczoznawcy majątkowego.

Piotr Rolla, starszy menedżer projektów w departamencie zarządzania projektami

Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej i jest specjalistą ds. konstrukcji budowlanych. Ma licencję polskiego rzeczoznawcy majątkowego oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń co do specjalności. Pracował wcześniej w BEG Ingénierie Poland i Bovis Lend Lease Poland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu