Pemug <PMUG.WA> wniosek PIP o ukaranie za wykroczenia przeciwko prawom pracownika w Zakładzie Produkcji Przemysłowej...

Jacek Jurczyński
06-01-2004, 22:09

Pemug <PMUG.WA> wniosek PIP o ukaranie za wykroczenia przeciwko prawom pracownika w Zakładzie Produkcji Przemysłowej... WNIOSEK PIP O UKARANIE ZA WYKROCZENIA PRZECIWKO PRAWOM PRACOWNIKA W ZAKŁADZIE PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ "PEMUG KONSTRUKCJE" SP. Z O. O. - JEDNOSTCE ZALEŻNEJ "PEMUG" S. A.
Raport bieżący nr 3/2004
Zarząd Przedsiębiorstwa Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach informuje, że w dniu 5 stycznia 2004 r. w - ukazującym się w Katowicach - "Dzienniku Zachodnim" zamieszczone zostało obwieszczenie Inspektora Pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, w którym informuje on pokrzywdzonych, że do Sądu Rejonowego w Katowicach Wydział XIII Grodzki Karny przy Placu Wolności 1 w Katowicach przesłał wniosek o ukaranie w sprawie o nr rej.: 04047/Wns051/2003 w związku ze stwierdzeniem wykroczeń przeciwko prawom pracownika (nieterminowe regulowanie wynagrodzeń) w Zakładzie Produkcji Przemysłowej "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Książęcej 29 a, który jest jednostką zależną "Pemug" S. A.
Data sporządzenia raportu: 06-01-2004

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Jurczyński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Pemug &lt;PMUG.WA&gt; wniosek PIP o ukaranie za wykroczenia przeciwko prawom pracownika w Zakładzie Produkcji Przemysłowej...