PO za przyjęciem przez Sejm propozycji o emeryturach pomostowych

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 27-07-2005, 12:25

Platforma Obywatelska zaapelowała o przyjęcie przygotowanych przez nią propozycji dotyczących emerytur pomostowych i rekompensat. PO zgłosiła w środę swoje propozycje w formie poprawki do dyskutowanego w środę w Sejmie projektu o emeryturach górniczych.

Platforma Obywatelska zaapelowała o przyjęcie przygotowanych przez nią propozycji dotyczących emerytur pomostowych i rekompensat. PO zgłosiła w środę swoje propozycje w formie poprawki do dyskutowanego w środę w Sejmie projektu o emeryturach górniczych.

    Jak powiedział na konferencji prasowej szef klubu PO Jan Maria Rokita, projekt PO nie dotyczy wyłącznie górników, tylko kompleksowo reguluje sprawy emerytur pomostowych. "Możemy uchwalić dobry projekt" - dodał apelując o przyjęcie propozycji PO.

    Zdaniem Rokity, gdyby został przyjęty projekt ustawy o emeryturach górniczych w wersji przygotowanej przez komisję polityki społecznej, "byłaby to o pomstę wołająca niesprawiedliwość".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / PO za przyjęciem przez Sejm propozycji o emeryturach pomostowych