Pomoc Ukrainie. Dołącz do zbiórki ludzi biznesu

  • DI
opublikowano: 01-03-2022, 15:39
aktualizacja: 04-03-2022, 14:00

Już 2 mln zł udało się zebrać w akcji pomocowej na rzecz ogarniętej wojną Ukrainy, zorganizowanej przez Pracodawców RP oraz BNI, Corporate Connections, Polską Radę Biznesu i „Puls Biznesu”. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co się dzieje na Wschodzie. Rosyjska agresja na Ukrainę wywołała lawinę cierpienia i lęku, zmusiła też setki tysięcy ludzi do opuszczenia domów i szukania schronienia za granicą. W pomoc walczącej Ukrainie zaangażowały się już polskie organizacje biznesowe. Z inicjatywy Pracodawców RP, przy wsparciu partnerów: BNI, Corporate Connections, Polskiej Rady Biznesu i „Pulsu Biznesu”, uruchomiono zbiórkę finansową.

Zachęcamy do dołączenia, razem możemy zrobić więcej!

Chcesz dołączyć, wpłać:

Bank Pekao SA nr konta PL 71 1240 5963 1111 0010 2485 5177

tytuł przelewu: „Pomoc Ukrainie”,

lub wesprzyj za pośrednictwem portalu Siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/przedsiebiorcy-ukrainie

Akcja jest przemyślana i zaplanowana długofalowo. Zbierane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów, głównie w zakresie pomocy medycznej, m.in. apteczek indywidualnych, opasek do tamowania krwi, bandaży i kamizelek kuloodpornych. Zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu los Ukrainy i walczących Ukraińców, do zaangażowania się w pomoc koordynowaną przez Pracodawców RP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane