Prezes Disney'a potwierdza kolejne Gwiezdne Wojny Historie

opublikowano: 22-09-2016, 16:10

Bob Igner potwierdził, że w 2020 roku pojawi się kolejny film nawiązujący do serii Gwiezdne Wojny.

Iger powiedział, że jest już zatrudniona osoba do pracy nad trzecim filmem z serii, której pierwszą częścią będzie „Rogue One: A Star Wars Story” (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie), wchodzący na ekrany w grudniu tego roku. Drugą częścią jest nie posiadający wciąż tytułu film o Hanie Solo, nad którym pracuje duet Phil Lord i Christopher Miller. Ma wejść na ekrany w maju 2018 roku. Szczegóły dotyczące trzeciego filmu, który ma pojawić się w 2020 roku, wciąż są nieznane.

Zobacz więcej

youtube.com

Przy okazji Igner podkreślił, że Disney nie oczekuje, że „Rogue One” odniesie taki sukces w kinach jak „Star Wars: The Force Awakens” (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). Ten ostatni przyniósł największe wpływy z biletów w historii. Prezes Disney'a przyznał jednak, że „poziom zainteresowania jest taki sam jak w przypadku Force Awakens”. Ujawnił również, że po obejrzeniu filmu w „surowym” montażu, „jesteśmy zachwyceni tym co zobaczyliśmy”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, theguardian.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu