Prokuratura: kłopoty finansowe przypuszczalnym powodem samobójstwa Leppera

PAP
opublikowano: 06-08-2011, 12:51

Kłopoty finansowe mogły być przyczyną samobójstwa Andrzeja Leppera; do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, ostateczna przyczyna zgonu zostanie podana po sekcji zwłok – poinformował w  sobotę p.o. rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Jak powiedział prokurator dziennikarzom, wstępna hipoteza zakłada, że powodem samobójstwa Leppera były kłopoty finansowe. Poinformował, że oględziny z udziałem biegłych medycyny sądowej nie wykazały na ciele zmarłego żadnych obrażeń poza bruzdą wisielczą.

Według informacji przekazanych przez prokuratora śmierć Leppera nastąpiła ok. 10.00 w piątek; ciało znaleziono o godz. 16.20, a oględziny trwały od 22.00 do 3.00 rano w sobotę. W toku oględzin miejsca - jak mówił prokurator - nie znalaziono listu pożegnalnego.

Przesłuchano pracowników biura Leppera i inne osoby, które się z nim stykały. Ostatni raz Andrzej Lepper był widziany żywy w piątek o godz. 8.30. Prokuratura zabezpieczyła m.in. telefon komórkowy zmarłego.(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu