Cła Trumpa i Grenlandia straszą rynki. Inwestorzy z Wall Street wracają po długim weekendzie
Wtorkowa sesja na giełdach w USA zapowiada się nerwowo. Kontrakty terminowe mocno spadają, a inwestorzy po przerwie świątecznej obawami reagują na eskalację napięć handlowych i geopolitycznych wywołanych nowymi groźbami celnymi Donalda Trumpa. W centrum uwagi są Europa, Grenlandia oraz sezon wyników spółek.