Czytasz dzięki

Punch Punk Games sięgnie po kapitał

opublikowano: 05-05-2020, 22:00

Studio gier celuje w 1,5 mln zł w kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.

Punch Punk Games (PPG) to spółka założona przez Grupę PlayWay i Krzysztofa Grudzińskiego — absolwenta i wykładowcę Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jest to drugie podejście studia do crowdfundingu: wcześniej w zbiórce na FindFunds inwestorzy wpłacili 1,8 mln zł. Po udanej emisji spółka planuje wejść na NewConnect.

— Punch Punk Games to kolejna spółka z Grupy PlayWay, która zdecydowała się na nasze wsparcie przy pozyskaniu finansowania. Zainteresowanie ostatnimi ofertami pokazuje, że na rynku jest sporo miejsca na ciekawe i ambitne projekty z branży gamingowej — mówi Paweł Śliwiński, prezes INC.

PPG planuje jedną dużą premierę gry „This is The Zodiac Speaking”, której wydawcą będzie Klabater. Strategia spółki zakłada tworzenie gier VR i symulatorów na zlecenie.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Szymon Maj

Polecane