STS: ludzie najchętniej stawiają na Kaczyńskiego

DI
13-05-2010, 14:24

Ludzie najchętniej stawiają pieniądze na  Jarosława Kaczyńskiego, informuje firma bukmacherskaj Star-Typ Sport (STS).

STS informuje, że pod koniec kwietnia wprowadziła do swojej oferty zakłady na wybory prezydenckie w Polsce. Od tego czasu pieniądze na zwycięstwo poszczególnych polityków postawiło już ponad pół tysiąca osób w całym kraju. Większość (58,8 proc.) z nich typuje, że to właśnie Jarosław Kaczyński zwycięży. W przypadku Bronisława Komorowskiego jest to 38,8 proc. Daleko za nim znaleźli się Grzegorz Napieralski oraz Andrzej Olechowski (1.2 proc. każdy z nich).

Współczynnik dla zakładu przewidującego zwycięstwo Kaczyńskiego wynosi 3, co oznacza, że za każdą postawioną złotówkę bukmacher wypłaci 3 (od wygranej trzeba odliczyć 10 proc. podatku). Współczynnik dla Komorowskiego wynosi 1,32. Pozostali kandydaci dają zarobić (w przypadku zwycięstwa) znacznie więcej. Współczynnik ten w przypadku Grzegorza Napieralskiego wynosi 40, a Janusza Korwin Mikkego wynosi 1500.

DI

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / STS: ludzie najchętniej stawiają na Kaczyńskiego