Tajwańskie firmy szukają kontrahentów

opublikowano: 20-05-2015, 00:00

20 przedsiębiorców z Tajwanu przyjeżdża nad Wisłę, aby znaleźć partnerów do biznesu.

Azjatyckie firmy z branży elementów złącznych pojawią się w Warszawie 18 czerwca w ramach specjalnej misji gospodarczej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) razem z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) organizują bezpłatne handlowe spotkania B2B, na które zapraszają polskie firmy zainteresowane współpracą. Oprócz spotkań odbędzie się seminarium na temat tajwańskiej branży elementów złącznych.

Warto zauważyć, że Tajwan jest drugim największym eksporterem na świecie, jeśli chodzi o ten sektor — i drugim największym dostawcą na rynek polski. Azjatyckie firmy podczas spotkań zaprezentują elementy złączne różnych typów i zastosowań, m.in. dla branż budowlanej, motoryzacyjnej i meblarskiej. Przedsiębiorcy oferują też narzędzia, maszyny i produkcję na zamówienie. © Ⓟ

WAŻNA DATA

16.06.

Tego dnia odbędą się spotkania B2B z tajwańskimi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.een.org.pl/index.php/Aktualnosci_2. html?page_l78=3

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu