Tajwańskie firmy szukają kontrahentów w Polsce

SACH
07-05-2014, 00:00

28 przedsiębiorców z Azji przylatuje nad Wisłę, aby podczas spotkań B2B znaleźć partnerów do biznesu.

Aby poszerzyć współpracę handlową między firmami z obu krajów, Tajwańska Rada Rozwoju Handlu (TAITRA) we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) organizują spotkania kooperacyjne. Odbędą się one 22 maja w Warszawie. Dla polskich firm będzie to okazja, aby znaleźć kontrahentów i rozszerzyć działalność o kontynent azjatycki. Do Polski przyleci 28 tajwańskich przedsiębiorców. W czasie spotkań handlowych zaprezentują oni szeroką gamę produktów z wielu branż, m.in. oświetleniowej,RTV, narzędzi, akcesoriów samochodowych i kuchennych. Nie zabraknie też przedstawicieli sektora tekstylnego, zabawkarskiego i artykułów sportowych. Aby zgłosić się na spotkanie kooperacyjne, można wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej. Obok danych firmy należy podać nazwy partnerów do biznesowych spotkań z Tajwanu (dostępna jest ich lista wraz z profilem działalności i oferowanymi produktami).

Organizatorzy spotkań sugerują, aby nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili — im szybciej firma się zarejestruje, tym więcej będzie miała do wyboru wolnych terminów w harmonogramach azjatyckich partnerów. Szczegółów na temat spotkań udziela Magdalena Senderowska, e-mail: info@ttcw.it.pl.

Spotkania B2B to jedna z kilku inicjatyw rady TAITRA, które pomagają polskim firmom znaleźć azjatyckich partnerów handlowych. Prowadzi ona m.in. całoroczny program Spotkań Handlowych Online, czyli cykl wideokonferencji z przedsiębiorcami z Tajwanu.

22.05

Tego dnia odbędzie się w Warszawie spotkanie kooperacyjne z tajwańskimi firmami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Taiwan Trade Center Warsaw tel.: +22 288-82-05 http://warsaw.taiwantrade. com.tw/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Tajwańskie firmy szukają kontrahentów w Polsce