Telekom Polska <TPSA.WA> Zmiany w "Cenniku Międzynarodowych Usług Telekomunikacyjnych".

Telekomunikacja Polska Spółka Akcyjna
25-09-2002, 14:06

ZMIANY W "CENNIKU MIĘDZYNARODOWYCH USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH".

RAPORT BIEŻĄCY 70/2002

Zarząd Telekomunikacji Polskiej S.A.("TP S.A") informuje, że od dnia 1.10.2002r. wprowadzone zostaną zmiany w "Cenniku Międzynarodowych Usług Telekomunikacyjnych", polegające na obniżeniu :

1. opłat za połączenia międzynarodowe do sieci stacjonarnych następujących krajów: Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Owcze Wyspy, Portugalia, San Marino, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy do wysokości 1,20zł + VAT za 1min. połączenia;

2. opłat za połączenia międzynarodowe do sieci stacjonarnych i komórkowych następujących krajów: Australii, Kanady i Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej do wysokości 2,00zł + VAT za 1min. połączenia.

Opłaty za połączenia międzynarodowe do sieci komórkowych państw wymienionych w pkt. 1 pozostają bez zmian.

Od dnia 1.10.2002 r. wprowadzone zostaną zmiany cen usługi Poland Direct świadczonej przez TP S.A. polegające na obniżeniu:

1. opłat za połączenia międzynarodowe poprzez usługę Poland Direct z sieci stacjonarnych następujących krajów: Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy do wysokości 1,20zł + VAT za 1min. połączenia;

2. opłat za połączenia międzynarodowe poprzez usługę Poland Direct z sieci stacjonarnych następujących krajów: Australii, Kanady i Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej do wysokości 2,00zł + VAT za 1min. połączenia.

Wymienione powyżej zmiany opłat za połączenia międzynarodowe stanowią obniżkę od 13,5% do 42,3%, co pozwoli na zwiększenie dostępności usług międzynarodowych zarówno dla indywidualnych jak i biznesowych abonentów TP S.A.

Data sporządzenia raportu: 25-09-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Telekomunikacja Polska Spółka Akcyjna

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Telekom Polska &lt;TPSA.WA> Zmiany w &#34;Cenniku Międzynarodowych Usług Telekomunikacyjnych&#34;.