Twitter wprowadza opcję edycji wpisów, ale nie dla wszystkich

Jakub Sławiński, Bloomberg
opublikowano: 01-09-2022, 15:17
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Po latach dyskusji, Twitter Inc. po raz pierwszy uruchamia przycisk edycji wpisów. Funkcja nie będzie dostępna dla wszystkich - informuje Bloomberg.

Fot. Jeremy Bezanger/Unsplash

Nowa opcja ma być dostępna wyłącznie dla osób, które zdecydują się na zakup subskrypcji Twitter Blue, za którą będzie trzeba zapłacić 4,99 USD miesięcznie. “Edytuj tweet” pozwoli użytkownikom wprowadzać zmiany w swoim tweecie przez maksymalnie 30 minut po jego pierwotnej publikacji. Poprawiane posty będą oznaczone specjalną etykietą, która umożliwi również wyświetlenie pierwotnej wersji wpisu - pisze Bloomberg.

Firma jest obecnie w trakcie testowania funkcji, dlatego część użytkowników już teraz może spotkać się z edytowanymi wpisami.

Niektórzy obawiają się, że nowa funkcja będzie nadużywana przez użytkowników, którzy będą zmieniali treść wiadomości, w momencie, gdy treść poprzedniej zdąży się już rozprzestrzenić - zauważa Bloomberg.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane