Weź udział w bezpłatnym kursie umiejętności przywódczych – w styczniu rusza Akademia Liderów RP

Materiał partnera Akademia Liderów Rzeczypospolitej
opublikowano: 28-12-2022, 14:32
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo każdy może zdobyć umiejętności, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Warunek? Mniej niż 30 lat i ambicja, by zadbać o swoją karierę! Już 2 stycznia rusza kurs Akademii Liderów RP, który uczy budowania marki osobistej, wystąpień publicznych, zarządzania projektami i wiele więcej. Jak do niego dołączyć?

Bezpłatne szkolenie online jest dostępne dla wszystkich osób do 30. roku życia – wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej Akademii Liderów RP: akademialiderowrp.pl. Po ukończeniu szkolenia I-go stopnia każdy uczestnik otrzyma certyfikat i szansę na udział w dwóch kolejnych bezpłatnych kursach: Weekendowym szkoleniu stacjonarnym oraz Letniej szkole liderów.

Czym jest Akademia Liderów RP i dlaczego warto korzystać z jej kursów?

Akademia Liderów Rzeczypospolitej to wyjątkowy projekt edukacyjny, który od 2016 roku pomaga młodym, aktywnym ludziom w stawaniu się liderami. Do tej pory wyposażył ponad 5 tysięcy osób w wiedzę i umiejętności, na rozwój których najczęściej nie ma przestrzeni w środowisku akademickim. ALRP stawia na rozwój kompetencji liderskich w towarzystwie ekspertów z krwi i kości – kładzie nacisk na praktyczną wiedzę z zakresu przywództwa, budowania i zarządzania zespołem oraz szeroko pojętej ekonomii. Dodatkowo chce dać młodym ludziom możliwość zbudowania ważnych i przyszłościowych relacji. Organizatorem szkoleń w ramach Akademii jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych.

Pierwszy kurs startuje już 2 stycznia! Czego można się nauczyć?

Każda osoba poniżej 30. roku życia, która wypełni krótki formularz na stronie Akademii Liderów RP, będzie mogła skorzystać z kursu I-go stopnia! To szkolenie internetowe, składające się z kilkunastu materiałów filmowych, w których przedstawiane są ważne treści samorozwojowe. Uczestnicy zdobędą wiedzę w tematach niezbędnych do świadomego rozwoju kariery: zarządzania czasem, inteligencji emocjonalnej, wystąpień publicznych, budowania marki osobistej, zarządzania projektami, planowania pracy.

Po przejściu przez wszystkie materiały i wykonaniu kilku testów każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który na pewno wzbogaci (nie tylko) studenckie CV. Ale to nie koniec rozwojowej podróży! Ukończenie szkolenia I-go stopnia ALRP daje możliwość aplikowania na II, a potem III stopień Akademii. Podczas kolejnych szkoleń uczestnicy wzmacniają swoje kompetencje m.in. z zakresu psychologii w biznesie, debat oksfordzkich, design thinking, social media i zarządzania projektami.

Jak dołączyć do bezpłatnego kursu online ALRP?

To proste! Wystarczy wejść na stronę akademialiderowrp.pl i wypełnić krótki formularz kontaktowy. Dzięki temu każda osoba otrzyma dostęp do szkolenia, które startuje już 2 stycznia. Zajęcia na kursie I-go stopnia w Akademii Liderów RP prowadzone są trybie ciągłym, dlatego dołączyć można w dowolnym momencie.

Instrukcja dołączenia do Akademii Liderów krok po kroku:

1.Zapisz się na kurs I-go stopnia na stronie akademialiderowrp.pl

2.2 stycznia rozpocznij kurs na platformie e-learningowej.

3.Przejdź cały kurs i wypełnij kilka testów.

4.Odbierz swój certyfikat i dołącz go do swojego CV!

5.Aplikuj na drugi stopień Akademii: bezpłatne, weekendowe szkolenie stacjonarne.

Jeśli masz mniej niż 30 lat – nie zastanawiaj się dłużej! Obierz kurs na przyszłość, który zaprocentuje nowymi umiejętnościami, topowymi szkoleniami, rozwojem Twojej wiedzy i wartościowymi relacjami, które zaprocentują w przyszłości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane