Wezwanie do ugody z MCI Management ws. o 30 mln zł wynagrodzenia

DI
opublikowano: 27-01-2012, 17:03

Spółka MCI Management informuje, że 29 grudnia 2011 r. Anna Hejka wniosła do właściwego sądu zawezwanie spółki do próby ugodowej.

- Przedmiotem roszczenia jest kwota w wysokości 30 000 000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę objęte umową zawartą pomiędzy Spółką a Anną Hejką oraz odszkodowania za nienależyte wykonywanie zawartej umowy, wypełniające także znamiona deliktu – głosi komunikat MCI.

Spółka twierdzi, że zgłaszane roszczenie jest całkowicie bezpodstawne i nie znajduje potwierdzenia w łączących strony stosunkach faktycznych i prawnych.

Anna Hejka, Dyrektor Zarządzający Heyka Capital Markets Group, to były członek zarządu i partner w MCI Management. W swoim profilu na GoldenLine pisze m.in., że "zakupiła i zarządzała ponad 50% portfela MCI. Ko-zarządzała grupą funduszy, była odpowiedzialna za strategię oraz PR/IR". Miała także przeprowadziłć pierwsze LBO w historii MCI.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane