Wiceszef PFR Nieruchomości: zbliżamy się do 60 tys. mieszkań

  • PAP
opublikowano: 08-08-2019, 06:09

W przestrzeni PFR Nieruchomości zbliżamy się do 60 tys. mieszkań, mówi wiceprezes PFR Nieruchomości Grzegorz Muszyński w wywiadzie dla czwartkowej "Rzeczpospolitej".

Jak mówi "Rzeczpospolitej" wiceprezes PFR Nieruchomości, deweloperzy w całej Polsce oddali 40 tys. mieszkań, podczas gdy Fundusz ma "zlecone w biurach architektonicznych 18 tys. mieszkań".

"Żaden deweloper nie ma tylu mieszkań w projektowaniu. Można powiedzieć, że w porównaniu z rynkiem deweloperskim jesteśmy najlepsi" - podkreśla Muszyński w rozmowie z dziennikiem.

Wskazał, że razem z Krajowym Zasobem Nieruchomości "posiadamy bank ziemi, który jest największym, bo na blisko 120 tys. mieszkań w całej Polsce".

"W przestrzeni PFR Nieruchomości zbliżamy się do 60 tys. mieszkań" - powiedział.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy