WZA KOV zdecydowało o zmianie nazwy i scaleniu akcji

KZ
opublikowano: 21-06-2013, 07:46

Akcjonariusze Kulczyk Oile Ventures zdecydowali o zmianie nazwy spółki na Serinus Energy i scaleniu akcji.

Każdy, kto posiada 10 starych akcji KOV, otrzyma jedną nową.Spółka nie przeprowadzi emisji ułamkowych akcji zwykłych po scaleniu ani nie wypłaci wynagrodzenia pieniężnego za ułamkowe akcje - każdy ułamkowy udział w akcjach zwykłych wynoszący 0,5 akcji zwykłej lub więcej niż 0,5 akcji zwykłej zostanie zaokrąglony w górę do pełnej akcji zwykłej.

Walne KOV, kierowanego przez Tima Elliota, zdecydowało o zmianie nazwy i scaleniu akcji (Fot: Marek Wiśniewski,
Walne KOV, kierowanego przez Tima Elliota, zdecydowało o zmianie nazwy i scaleniu akcji (Fot: Marek Wiśniewski, "Puls Biznesu")
None
None

Jednocześnie spółka poinformowała, że akcjonariusze Winstar Resources zgodzili się na walnym zgromadzeniu na przejęcie aktywów spółki przez KOV.

- Przejęcie Winstaru pozwoli stworzyć spółkę o dwa razy większych rezerwach — podkreśla Jakub Korczak.

Po przejęciu KOV (pod nową nazwą Serinus Energy) będzie miał w portfelu aktywa na Ukrainie, w Tunezji, Brunei (dziś poinformowano o rozpoczęciu odwiertów – czytaj więcej>>) i Rumunii.

Serinus Energy będzie na zasadzie dual-listing notowany na giełdach w Toronto (więcej o tym rynku >>) i Warszawie.

Więcej informacji na kulczykoil.pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane