1 VI dzieci zapłacą taniej za przejazdy pociągami InterCity i ekspresami

31-05-2004, 14:07

PAP: Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka we wtorek dzieci i młodzież do lat 16 będą mogły podróżować pociągami InterCity i ekspresami płacąc tylko za miejscówkę - poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka InterCity Anna Rosiek.

„Skorzystanie z naszej oferty jest bardzo proste. Wystarczy podejść do kasy i poprosić o bilet na wybraną trasę w ramach akcji +Dzień dziecka z PKP InterCity+" - powiedziała PAP Rosiek. Dodała, że rodzice powinni jedynie pokazać w kasie "dokument poświadczający wiek dziecka - na przykład legitymację szkolną, paszport, swój dowód, w którym mają wpisane dziecko".

Rosiek przypomniała, że tańsze bilety na 1 czerwca można było kupować dla dzieci już od połowy kwietnia.

Rzeczniczka InterCity poinformowała także, że w dniach 9-13 czerwca wydłużony będzie czas obowiązywania "biletu weekendowego".

"Bilet ważny będzie od godz. 18.00 w środę 9 czerwca do godz. 24.00 w niedzielę.

W ramach oferty biletu weekendowego można odbyć nieograniczoną ilość przejazdów po Polsce w drugiej klasie pociągów EuroCity, InterCity i ekspresach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 1 VI dzieci zapłacą taniej za przejazdy pociągami InterCity i ekspresami