5 października klienci WGI przemaszerują przez Warszawę

(Marek Druś)
opublikowano: 13-09-2006, 09:23

5 października, w dniu rozprawy o upadłość WGI Consulting, w Warszawie na ul. Marszałkowskiej odbędzie się pikieta klientów oszukanych przez WGI. Mają oni potem przemaszerować do pod gmach Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie planowane jest złożenie pisma do ministra Zbigniewa Ziobro.

5 października, w dniu rozprawy o upadłość WGI Consulting, w Warszawie na ul. Marszałkowskiej odbędzie się pikieta klientów oszukanych przez WGI. Mają oni potem przemaszerować do pod gmach Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie planowane jest złożenie pisma do ministra Zbigniewa Ziobro.

W rozesłanym w środę komunikacie Stowarzyszenie „WGI Poszkodowani”  informuje o mnożących się przed klientami WGI trudnościach.

- Klienci WGI DM wobec niewypełnienia przez syndyka swoich obowiązków wysłali do KDPW zgodnie z ustawą indywidualne wnioski o wypłatę rekompensat, jednakże KDPW rekompensat jak dotąd nie wypłaciło, naruszając ustawę i narażając poszkodowanych klientów WGI DM SA na dalsze straty – głosi komunikat podpisany przez Daniela Dymińskiego z zarządu stowarzyszenia.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 5 października klienci WGI przemaszerują przez Warszawę