AMW sprzedaje ośrodek wypoczynkowy w Łazach

  • Komunikat partnera
opublikowano: 02-10-2018, 09:30

Agencja Mienia Wojskowego szuka nabywcy na dawny ośrodek wypoczynkowy w Łazach. Na nowego właściciela czeka działka o powierzchni ponad 2,77 ha wraz z zabudowaniami. Nieruchomość trafi pod młotek na początku przyszłego roku. Cena wywoławcza wynosi 6 mln 50 tys. zł. To doskonała okazja dla przedsiębiorców i firm, którzy myślą o inwestycjach rekreacyjno-wypoczynkowych nad morzem. Zyski ze sprzedaży nieruchomości Agencja przekaże na realizację inwestycji mieszkaniowych dla żołnierzy.

W styczniu 2019 roku Agencja Mienia Wojskowego wystawi na przetarg dawny ośrodek wypoczynkowy w Łazach w województwie pomorskim, zlokalizowany ok. 6 km od Mielna. Oferta obejmuje działkę o powierzchni przeszło 2,77 ha, zabudowaną 18 obiektami, w tym 13 drewnianymi domkami kempingowymi. Cenę wywoławczą za tereny, które wcześniej należały do Straży Granicznej, ustalono na 6 mln 50 tys. zł. Nieruchomość jest obecnie na etapie wywieszenia wykazu, a publikację ogłoszenia o przetargu zaplanowano na przełom października i listopada.

- Dawny ośrodek w Łazach to atrakcyjna oferta nie tylko ze względu na położenie, ale też możliwości zagospodarowania. Działka znajduje się w niedużej odległości od morza oraz od jeziora Jamno. Zapisy w studium stwarzają możliwość zagospodarowania jej pod zabudowę usługowo-mieszkaniową, co przyszłemu właścicielowi daje duże pole manewru – tłumaczy dyrektor Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie Monika Kieliszak.

Nieruchomość usytuowana jest w centrum miejscowości, tuż za rondem, pomiędzy ulicą Mieleńską a terenami wydmowymi, w odległości ok. 100 m od plaży Morza Bałtyckiego. Działka ma kształt prostokąta i jest częściowo zadrzewiona na obrzeżach. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowana jest zabudowa pensjonatowo-wypoczynkowa oraz deptak prowadzący w kierunku plaży.

Zyski ze sprzedaży terenu po dawnym ośrodku wypoczynkowym Agencja przeznaczy na realizację zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości można znaleźć w poniższym linku: https://amw.com.pl/pl/nieruchomosci/nieruchomosci-amw/lazy-ul-mielenska-2-5740

Dodatkowych informacji udzielają:

Dorota Sypniewska
p.o. Kierownik Działu ds. PR i Marketingu
Oddział Regionalny AMW w Szczecinie
tel. (91) 447 21 22
kom.:
e-mail: d.sypniewska@amw.com.pl

Małgorzata Weber
Rzecznik Prasowy AMW
tel. (22) 314 99 78
kom.: 695 695 600
e-mail: m.weber@amw.com.pl
www.amw.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Komunikat partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu