Arsenio Hall pozwał Sinead O'Connor, żąda 5 mln USD

opublikowano: 06-05-2016, 11:43

Amerykański komik i aktor Arsenio Hall pozwał irlandzką piosenkarkę Sinead O'Connor. Żąda 5 mln USD za oskarżenie go o dostarczenie narkotyków niedawno zmarłemu Prince'owi.

W poniedziałek Sinead O'Connor napisała na swoim koncie na facebooku, że śledczy chcący ustalić, kto zaopatrzył  Prince'a w narkotyki, powinni przesłuchać Halla. Oskarżyła go także o to, że jej również dostarczał narkotyki w przeszłości.

youtube

Arsenio Hall zareagował pozwem złożonym w sądzie w Los Angeles. Twierdzi w nim, że wszystkie oskarżenia irlandzkiej piosenkarki są fałszywe. Dlatego zażądał 5 mln USD odszkodowania. Komik twierdzi również, że O'Connor prawie nie znała Prince'a i w rzeczywistości nim gardziła.

W 1990 roku Sinead O'Connor znalazła się na szczycie list przebojów z własną wersją piosenki "Nothing Compares 2 U", której autorem był Prince.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, AP

Polecane