Dorn: nie będzie koalicji rządowej z Samoobroną, PSL i LPR

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 28-10-2005, 14:05

Szef klubu parlamentarnego PiS Ludwik Dorn oświadczył w piątek, że jego ugrupowanie nie będzie tworzyć koalicji rządowej z Samoobroną, LPR i PSL. Podkreślił, że jedynym możliwym koalicjantem PiS-u jest PO.

Szef klubu parlamentarnego PiS Ludwik Dorn oświadczył w piątek, że jego ugrupowanie nie będzie tworzyć koalicji rządowej z Samoobroną, LPR i PSL. Podkreślił, że jedynym możliwym koalicjantem PiS-u jest PO.

    Lider PO Jan Rokita powiedział wcześniej, że jego ugrupowanie nie będzie tworzyć koalicji z PiS-em, jeśli prezes PiS Jarosław Kaczyński nie wycofa się z koncepcji współpracy z Samoobroną.

    "To jest stanowisko niedobre" - odniósł się do słów Rokity Dorn. Podkreślił, że PiS "nie współpracuje z Samoobroną", a poparcia dla ewentualnego rządu mniejszościowego jego ugrupowanie szukać będzie "wszędzie". Powtórzył, że rząd będzie zaprzysiężony w poniedziałek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane