Firmy dowiedzą się, jak oszczędzać energię

Dominika Masajło
opublikowano: 08-11-2016, 22:00

Warszawa: Bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorstwo z klimatem”

W dniach 17-18 października Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Krajowa Agencja Energii SA organizują bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorstwo z klimatem”. Wydarzenie skierowane jest zarówno do właścicieli, jak i pracowników mikro-, małych i średnich firm. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Fundacji MSP na ul. Smoczej w Warszawie.

Uczestnicy będą mogli poznać m.in. sposoby uzyskiwania finansowania z funduszy unijnych, technologie pozyskiwania ciepła i energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych (OZE). Dowiedzą się też, jak bez nakładów zmniejszyć zużycie paliwa, a także jak oszczędzać w budynkach dzięki termomodernizacji. Ponadto zaprezentowane zostaną aktualne możliwości wsparcia finansowego, które umożliwią przeprowadzenie inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa.

17.10

Tego dnia rusza szkolenie „Przedsiębiorca z klimatem”.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronach: http://autobusenergetyczny. pl/?page_id=130 http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4878&wiecej_news=1

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu