Firmy meblarskie pojadą do Kolonii

Dominika Masajło
opublikowano: 08-11-2016, 22:00

Złap kontrakt

Od 16 do 22 stycznia polscy przedsiębiorcy z branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz mogą wziąć udział w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz IMM w niemieckiej Kolonii. Na zorganizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii polskim stoisku informacyjno-promocyjnym firmy będą mogły zaprezentować przesłane uprzednio (na własny koszt) materiały promocyjne: foldery, katalogi produktów, ulotki lub próbki produktów itp.

Celem przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży meblarskiej i rodzimego wzornictwa użytkowego. W trakcie targów przewidziane są także spotkania branżowe z odbiorcami zarówno z Niemiec, jak i z innych państw. Na stoisku WPHI Kolonia będzie można także przeprowadzić rozmowy biznesowe.

Materiały promocyjne należy wysłać na adres: Abteilung für Handel und Investitionen, An der Alteburger Mühle 6, 50968 Köln.

Oficjalna strona targów: http://www.imm-cologne.de/imm/index.php

WAŻNA DATA

16-22.01

W tych dniach będą trwały Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz IMM.

WIĘCEJ INFORMACJI

karolina.markowska@trade.gov.pl

☎ +49 221 34 99 25

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu