DECORA: Dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcji zwykłych na okaziciela serii B

opublikowano: 2007-01-26 18:10

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 2 / 2007
Data sporządzenia: 2007-01-26
Skrócona nazwa emitenta
DECORA
Temat
Dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcji zwykłych na okaziciela serii B
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd DECORA S. A. podaje, iż w dniu 25 stycznia 2007r. otrzymał informację o podjęciu w dniu 25 stycznia 2007 roku przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie uchwały o następującej treści:

"Uchwała nr 65/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 25 stycznia 2007 r.
w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na rynku. podstawowym akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki DECORA S.A.
§1
Zarząd Giełdy stwierdza. że zgodnie z § 19 ust. 1 i 2 Regulaminu Giełdy do obrotu giełdowego na rynku podstawowym dopuszczonych jest 209.650 (dwieście dziewięć tysięcy sześćset pięćdziesiąt) akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki DECORA S.A., o wartości nominalnej 0,05 zł (pięć groszy) każda.
§2
Na podstawie § 38 ust. 1 Regulaminu Giełdy Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 26 stycznia 2007 r. w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje serii B spółki DECORA S.A., o których mowa w § 1, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 26 stycznia 2007 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem ,,PLDECORD00013".
§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia."

Jednocześnie Zarząd DECORA S.A. podaje, iż zgodnie z otrzymanym w dniu 26 stycznia 2007 roku komunikatem Działu Operacyjnego KDPW, wspomniane wyżej akcje zostaną zarejestrowane przez KDPW we wnioskowanym terminie. W związku z tym z dniem 26 stycznia 2007 r. kodem "PLDECORD00013" oznaczonych będzie łącznie 11.209.650 akcji zwykłych na okaziciela spółki DECORA S.A.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2007-01-26 Artur Hibner Członek Zarządu