GAMING FACTORY S.A.: Informacja o utworzeniu odpisu aktualizującego

opublikowano: 2025-09-12 17:15

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2025
Data sporządzenia: 2025-09-12
Skrócona nazwa emitenta
GAMING FACTORY S.A.
Temat
Informacja o utworzeniu odpisu aktualizującego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Gaming Factory S.A. („Spółka”) informuje, iż w ramach prac nad przygotowaniem skróconych śródrocznych sprawozdań finansowych (jednostkowego i skonsolidowanego) za pierwsze półrocze 2025 roku, zidentyfikowana została konieczność utworzenia odpisu aktualizującego z tytułu trwałej utraty wartości na udziały w spółce zależnej Vision Edge Entertainment Sp. z o.o. w wysokości 2 696 300,41 zł.
Powyższe zdarzenie ma charakter niegotówkowy. Dokonanie ww. odpisu nie ma wpływu na bieżącą płynność finansową Spółki oraz jej bieżącą sytuację finansowo-ekonomiczną.

Prezentowane dane finansowe mają charakter szacunkowy i podlegają przeglądowi przez audytora, w związku z czym mogą ulec zmianie. Ostateczna wielkość odpisu zostanie przedstawiona w skróconym śródrocznym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy Gaming Factory za pierwsze półrocze 2025 roku oraz w skróconym śródrocznym jednostkowym sprawozdaniu finansowym Gaming Factory S.A. za pierwsze półrocze 2025 roku, których publikacja nastąpi w dniu 25 września 2025 roku.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2025-09-12 Mateusz Adamkiewicz Prezes Zarządu Adamkiewicz